אודות

מחפשים חימום מים יעיל לכל צורך? צריכים לקרר מכונות? קיימות מגוון שיטות לחימום מים, עם זאת משאבות חום נחשבות לטכנולוגיה הטובה ביותר בעולם החימום בשל החיסכון, אמינות ויעילות. "בן נעים – מערכות חימום" מתקינה מערכות בכל הארץ עבור מוסדות, גופים ציבוריים, מפעלים, עסקים ואנשים פרטיים.

"בן נעים" מהווה מותג וותיק ומוכר הפועל מזה כ 40 שנה כשמוקד הפעילות שלנו הוא מערכות הסקה ומקוואות. "בן נעים מערכות חימום" הוקם על ידי "אלברט בן נעים" המוכר היטב בנישה זאת עוד מתחילת הדרך. באותה קבוצה עסקית פועל גם בנו דויד שמביא עמו את הניסיון הרב שנצבר בעסק לצד השכלה פורמלית בתחום החשמל. 

מחממים ומקררים על פי דרישה

 בנוסף לחימום מקוואות, אנו מחממים ומקררים במגוון אמצעים ולמגוון מטרות. אנו מתקינים ומתחזקים מערכות הסקה מרכזיות בעסקים כמו בתי מלון וחדרי כושר, מחממים גם עבור גופים מוסדיים הכוללים פנימיות, בתי חולים ועוד. משאבות החום של "בן נעים" מותקנות גם בבתים פרטיים כחימום רצפתי, חימום בריכות שחיה וקירור מכונות במפעלים. זה היופי במשאבות אלה, אתם קובעים את הצורך ואנו מתכננים לכם מערכת חימום או קירור לכל דרישה.

פריסה ארצית ושירות ללא דופי

הסוד של "בן נעים" נמצא במוניטין ובשירות, לכן אין פלא שאנו לא משקיעים בשיווק. השמועה על מערכות החימום של "בן נעים" עוברת מפה לאוזן וגופים גדולים וקטנים מכל הארץ יוצרים אתנו קשר להקמת תשתיות חימום. את המערכות שלנו תמצאו במקווה כרמים ראשון לציון, מועצה דתית רחובות, פתח תקוה במקווה שעריה, פנימיית ב.צ מוסינזון בהוד השרון, מקווה יוקנעם ועוד רבים אחרים.

אנו מתקינים מערכות איכותיות בלבד עם סטנדרטים גבוהים של תכנון וביצוע, תוך הקפדה יתרה על חוקי ההלכה וכמובן דגש על בטיחות ללא דופי. אנו מאמינים במערכות החימום המותקנות על ידינו ולכן כל עבודה וכל ציוד שלנו מגיע עם אחריות נדיבה וזמינות גבוהה עבור כל שאלה או בעיה ובמחירים שיחממו לכם את הלב…

מאמינים באיכות ומחיר? גם אנחנו.. מערכת טובה שמחממת על פי דרישה מספקת שנים של שקט נפשי וביצועים אופטימאליים במחירים הוגנים. למידע נוסף על מערכות חימום צרו קשר עכשיו 054-5207198 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם פתרונות מחימום מתקדמים ונוחים גם לכיס.