קבלני חימום – בחירה באנשי מקצוע איכותיים

תחום עבודת קבלני החימום הוא תחום המאוגד בצורה חוקית ומסודרת ככל מקצוע אחר, על כן בבחירתכם בעבודה קבלנית מסוג זה בדקו כי לאיש המקצוע כל האישורים הנדרשים, והוא בעל מקצוע לכל דבר לאחר הסמכה וניסיון. ענף קבלני החימום הוא ממוסד כענף מקצועי לכל דבר ואין להתפשר על איש מקצוע חובבני רק כי הוא מנוסה בעבודות שיפוץ ואולי מוזיל אח המחיר, מה שקונים בזול ללא רישיון כידוע יכול לצאת יקר וללא איכות לטווח הארוך. המקצוע מאוגד בהתאחדות קבלני חימום ומיזוג אוויר בישראל והענף ממוסד באופן מקצועי, זאת מתוך מטרה להוות ארגון מייצג של קבלני החימום וקבלני מיזוג האוויר, בכל תחום המקצועיות של חימום או קירור בארץ וכן כדי להעלות את מודעות המקצוע של נושא המיזוג יחד עם ארגון מסודר של קבלנים בתחום מול הציבור הרחב שיוכל לקבל אך ורק את אנשי המקצוע האיכותיים ביותר, בעלי הרישיונות החברים בהתאחדות בצורה חוקית.

קבלני חימום – לבחור את הטוב ביותר

כדי לטפח ולקדם רמות מקצועיות גבוהות ביותר בתחום, הן מבחינה עסקית מקצועית והן מבחינה מוסרית וברמות השירות, החברים בהתאחדות הקבלנים נחשפים לפורומים מקצועיים רבים הקשורים לענף, השתלמויות מקצועיות, פרסומים ועדכונים בתחום הקבלנות, להתאחדות גם נגישות להוצאות של ספרות מקצועית בתחום הקבלנות, וכמו כן היא מארגנת ימי עיון וכנסים מקצועיים חשובים בנושא, בהם אנשי המקצוע מגיעים להתעדכן בכל החידושים האחרונים וכן יכולים להמשיך ולקבל מידע והכשרה נרחבת בתחום עיסוקם ההולך ומתפתח עם השנים. כך הציבור יכול לבחור את הקבלן הטוב ביותר מתוך ידיעה כי הוא איש מקצוע החבר בהתאחדות מקצועית מסודרת ואמינה.

קבלני חימום – מקצועיות ברמה גבוהה

לארגון התאחדות הקבלנים תפקידים רבים כמו קידום הזכויות של החברים בעמותה, זאת על מנת להמשיך ולהרחיב את ניסיונם המקצועי של העוסקים בתחום קבלני החימום ומיזוג האוויר, ההתאחדות פועלת אף בנושאים של חקיקה בכנסת, השפעה על תקנות או חוקים וצווים של הממשלה הקשורים לנושאים אלו, הכל על מנת להמשיך ולדאוג לרווחתם של חברי הארגון וכן על מנת להפוך את צירופם של אנשי מקצוע חדשים ועובדים נוספים בענף למקצועי ביותר ולחוקי. לארגון תחום המקצועיות שתהיה ברמה גבוהה היא חשובה ביותר, כיוון שכידוע תחום הקבלנות עלול להיות פרוץ בו אנשים ללא שום הכשרה פולשים לתחום הבנייה ויוצרים הפקרות של מחירים בשוק הבניה או אף עלולים ליצור סכנות.