חימום מקוואות

התקנת מערכות חימום למקוואות

מעוניינים להתקין חימום למקווה קיים או לבנות מקווה חדש? למרות מזג האוויר הישראלי החם, חימום לא מהווה מותרות ויש להתקין חימום בכל מקווה ראוי לשמו. כידוע, חימום מקוואות עלול להתגלות כהוצאה משמעותית ביותר ולכן התקנת מערכת חסכונית ואפקטיבית מהווה צורך מרכזי בכל מקווה.

חברת "בן נעים – מערכות חימום" מתמחה בחימום מים במגוון אמצעים מתקדמים למטרות שונות, אך מרכז הפעילות שלנו הוא חימום מקוואות. אנו מחממים מקוואות בכל הארץ מזה שנים רבות באמצעות משאבות חום המביאות חיסכון של עד 80 אחוזים בעלויות החימום.

שומרים על טהרת המקום

"אך מעיין ובור מקווה מים יהיה טהור".. יש הרבה קסם ביהדות ודיני הטהרה נכללים בכך בכבוד. ישנן מצוות והלכות שונות המחייבות יהודים לטבול במקווה במצבים בהם יש צורך להיטהר מטומאה. במיוחד נכון הדבר עבור הלכות טהרת המשפחה וטבילת כלים. המקווה "משיק" למאגר  מים חיים וטהורים וזאת על פי הנחיות תורניות ברורות אותן אנו לוקחים בחשבון בתכנון מערכות החימום שלנו.

שומרים על סטנדרט גבוה

  • התאמת מערכת חימום מושלמת – לכל מקווה מתאימה המערכת שלו. בחירה נכונה משיגה תוצאות אופטימליות שבוודאי יוערכו על ידי באי ובאות המקום. הסוד למערכת מושלמת שפועלת כהלכה נמצא בתכנון. את התכנון למערכת המים אנו מבצעים עוד בשלב התוכניות תוך ביצוע אפיון של צרכי המקום, גדלו, תכנון מערכת המים ועוד.
  • עיצוב ובטיחות ללא פשרות – מערכת שמתוכננת היטב משתלבת עם העיצוב במקום, תוך שמירה על סטנדרטים בטיחותיים מקסימליים ובקרה קבועה. צלעות החימום ממוקמות בתוך מי הטהרה ומקרינות באופן ישיר חום למים ללא כל סיכון בטיחותי וללא שום רכיב חשמלי טבול.
  • ציוד חימום מן המעלה הראשונה – בחימום מים לא כדאי לשחק ולכן, אנו מביאים לכם את הציוד הטוב ביותר. המתקנים בהם אנו משתמשים מוכיחים את עצמם יום יום בחימום מקוואות בכל הארץ. במקרה שכבר קיימים אמצעי חימום תקינים במקום אנו משתדלים לשמור עליהם ולהוסיף אליהם את מערכת החימום החדשה שלנו. כתוצאה מכך אתם מקבלים מערכת חדשה ויעילה, לצד מערכת גיבוי.

חימום מקוואות עם גב חזק

אנו מתקינים חימום למקוואות בכל הארץ, לגופים מוסדיים, מוניציפליים ופרטיים מזה עשרות שנים. השירות המקצועי, הזמינות הגבוהה עושים את שלהם ולכן לקוחותינו שומרים על נאמנות גבוהה אותה אנו מוקירים. אין צורך להמתין לחורף.. למידע נוסף על חימום מקוואות צרו קשר עכשיו במספר 054-5207198 או השאירו פרטי קשר ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה שתחמם לכם את הלב.