הסקה ביתית​

החורף מתקרב ואיתו הצורך בחימום השוטף של הבית. על מנת להפוך את הבית למקום שנעים לחיות בו, חשוב ליצור את התנאים המקסימליים שיאפשרו הנאה גם בימים הקרים ביותר. בארצות אירופה היטיבו להבין זה מכבר כי ישנה חשיבות מרבית לחימום איכותי ומושקע של הבית. במדינות אלו, המתמודדות עם קור לאורך כל ימי השנה כמעט, יש חשיבות להסקה ביתית באופן שאינו מצריך התעסקות יתרה ואינו גורר הוצאות גבוהות למשך כל החורף. במדינות בהן הצורך בחימום הוא קבוע, חשיבות ההוצאות על יצירת טמפרטורה נעימה היא גבוהה יותר ולכן ניתן למצוא במדינות אלו פתרונות יעילים יותר להסקה ביתית.

ההסקה הביתית באירופה – הבשורה הלוהטת של החורף

חימום תת רצפתי קיים במדינות אירופה מזה שנים רבות, כשעם כל שנה המערכות הולכות ומשתכללות. ההסקה הביתית במדינות אלו מבוססת על משאבות חום לחימום תת רצפתי, באופן שאינו מבזבז חשמל בצורה קיצונית, אינו מצריך הוצאות גדולות ואף אינו גוזל תשומת לב יתרה בשעות שבהן הוא פועל. הפתרון של משאבות חום לחימום תת רצפתי מאפשר שקט נפשי וחימום של החללים הפנימיים בבית גם לאחר שעות ההפעלה של המערכת, הודות ליציבות החום ולהולכת החום באמצעות המים החמימים.

באופן זה, ההוצאות על ההסקה הביתית מצטמצמות באופן משמעותי ומאפשרות לדיירי הבית להתמקד באורח החיים השוטף, ליהנות מטלוויזיה או מסרט, מבישול או מקלחת חמה בלי להתעסק שוב ושוב בחימום החדר ובטמפרטורה הקיימת בו.

משאבות החום לחימום תת רצפתי פועלות על חלקיקי טיטניום העמידים למשך שנים רבות כך שלא כמו מזגן או כל תנור חימום אחר, גם לאחר אי אילו שנים תוכלו ליהנות מחמימות יציבה וטמפרטורה נעימה בכל חדרי הבית, מבלי להצטרך להחליף את מערכת החימום או לשלוח אותה לתיקון, להזמין טכנאי או להתמודד עם ההשלכות של הבלאי הטבעי.

שלא כמו מזגנים המפזרים את האוויר החם לחלק העליון של החדר בו אנחנו כמעט ולא נמצאים, מערכת החימום התת רצפתי מייצרת חום תחת הרגליים. טבעו של חום הוא לעלות למעלה, כך שבאופן טבעי החום המיוצר מתפזר בחדר באופן אחיד וללא השקעת אנרגיה נוספת.

הסקה ביתית – אל תקנו את המשאבה הזולה ביותר 

אם עד היום הסקה ביתית הייתה סיפור בשבילכם והצריכה אינספור הוצאות כלכליות מדי חודש בכל חורף, הרי שכיום  הוצאות החימום בחורף יהפכו להיות אפילו זולות יותר מהוצאות הקירור בקיץ, הודות ליעילות הגבוהה של משאבת החום לחימום תת רצפתי. התרגלו לרמת חיים חדשה באמצעות מערכות הסקה ביתית יעילות, חסכוניות, נוחות לשימוש ואפקטיביות, המספקות מענה מקסימלי לצורך בחימום שוטף.

הסקות ביתיות – התקנה של מגוון מערכות

מערכות אספקה והתקנה של הסקה ביתית הן מגוונות, וצריכות לכלול גם עם ההתקנה מגוון מערכות לחיסכון אנרגטי ולחיסכון בהוצאות. רק חברה בעלת שנים של ניסיון, עם צוות מקצועי מקיף של עשרות עובדים תוכל להיות חברה המובילה בתחום.

ההסקה הביתית – לעבוד עם לקוחות רבים

ללקוחות רבים עם אלפי מערכות של אנרגיה בבתים הפרטיים, מגוון של דרישות בכל הקשור להסקה הביתית, אם זה החל מייצור של תנורים, חימום באמצעות מזגנים, חימום תת רצפתי, התקנת דוד חשמלי, דודי שמש ועל להתקנת קולטי שמש, מיכלים, מחליפי חום, ארובות או דודי קיטור. חשוב להיות מחויבים להעניק לכל אחד רמה גבוהה ואיכות חיים, כי לשם יצירת בית נעים וחמים, זה קריטי במיוחד בימי החורף הקפואים בו לא נעים לשהות גם לא דקה כשהאוויר מתחיל להתקרר, או במקרה של חימום שאינו יעיל- מחמם רק שטח קטן, מרעיש מדי, מחמם יתר על המידה ועוד. כולנו מכירים תופעות אלו היטב בתחום ההסקה הביתית. בנוסף חשוב לספק גם סביבה ירוקה ונקייה, כך שתחסוך באנרגיה, תקדם את איכות הסביבה, ותכלול את השימוש הטוב ביותר בכל משאב על מנת ליצור את החיסכון באנרגיה.

הסקה לבית – לקבל יחס אישי

ההסקה הביתית כוללת היום מגוון גדול של פתרונות חימום חכמים, עם מגוון של מוצרים חדשניים, מגוונים ויצירתיים שמתקדמים בכל עת ומתחדשים בכל שלב בקצב מהיר. לכל לקוח דרישה אחרת, צורך אחר ואולי אף תקציב שונה להסקה ביתית אפקטיבית, על כן חשוב יהיה תמיד לדייק בהבנה של צרכים אלו, לקלוע לצורך האמיתי של המשפחה או הדיירים, ולמצוא את הפיתרון הטוב ביותר עבור כל הלקוחות בצורה אישית ונפרדת. לקבל יחס אישי זה אומר גם לתת מענה אישי מהיר ואדיב לכל פניה ולטפל בכל תקלה במהירות האפשרית. לכן החל משלב התכנון הראשוני, עם יעוץ ראשוני זה חשוב שהוא יהיה מתוכנן ומתאים לכם באופן אישי מבחינת ההתקנה, האחריות והשירות, ולמעשה לכל אורך הדרך, הליווי הצמוד חשוב ביותר בכל שלב. החברה צריכה גם להציע לכם מוצרים מכל החברות הבינלאומיות המובילות בתחום של הסקה ביתית או ניצול האנרגיה : לכלול את כל המוצרים של החברות המובילות בתחום משאבות חום, מערכות לשימור אנרגיה, מערכות מיזוג אוויר בכל שיטה, תנורים להסקה ולחימום, רדיאטורים, משאבות סחרור, מערכות חימום בסולר או בגז, התקנת ארובות לחימום באמצעות אח ועוד.